Досі шукаєш провайдера на форумах?

Ми створили цей сервіс, щоби знайти провайдера для бізнесу було якнайлегше. Введи адресу або натисни в потрібне місце на мапі та отримай перелік провайдерів, їх умови та контактні дані.

Скільки це коштує?

Для користувачів це безкоштовно. Для Інтернет провайдерів це спосіб просування - як реклама, тільки не настирливий. Щось на кшталт контекстної реклами. Крім того, всі умови такі самі як у провайдера.

Наскільки точні дані?

Інтернет провайдери мають можливість внести правки відразу як вони з'являються. Крім того, на гарячій лінії чи на сайті провайдера будуть актуальні дані.

Чи всі провайдери є в сервісі?

Ми заохочуємо всіх провайдерів брати участь у сервісі. Зараз в базі більше 70 провайдерів - більшість з Києва, але є і національні. Наша мета - створити найточнішу мапу бізнес Інтернету України. Якщо ви знаєте провайдера, якого ще немає в сервісі, запропонуйте йому розглянути наші умови.

Чому все українською?

Бо це мова нашої країни і вона найкраща. Може колись додамо англійську, abo navit` budemo pysaty latynkoju.

Як знайти провайдера?

Це дуже просто. На головній сторінці введи адресу чи вкажи місце на мапі. Далі побачиш перелік пропозицій. Обирай за ціною, швидкістю чи за провайдером. Хто сподобався, зателефонуй чи переходь на сайт провайдера.